Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
QardiaQ
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2009 14:19

Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od QardiaQ »

Zdravím Vás a moc prosím o radu.

Kamarád má Octavii 1 Tdi a potřebuje vyměnit světla, neboť ta původní jsou už úplně v (_!_),
tak koupil od typa z RS Oct II světla a teď bádá nad zapojením když už konečně za nekřesťanské prachy sehnal konetory. Na světlech je 10ti pin konektor (f podstatě 12ti pin, ae 2 jsou vynechaný) + na jednom světle je ještě nějaký 4pin. Moc Vás prosím o radu jak to tam zapojit, neboť já už jsem bezradný :( 2 dny hledám na netu zapojení a furt nic, co by pomohlo.

Na Forum.skoda se kuli tomu teda za 4 kila registrovat nechci, když jde o jednorázovou záležitost, proto mi nepomohou ani odkaty na toto forum.

Předem díky za jakoukoliv radu :)
Q

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od notobi »

QardiaQ píše:Zdravím Vás a moc prosím o radu.

Kamarád má Octavii 1 Tdi a potřebuje vyměnit světla, neboť ta původní jsou už úplně v (_!_),
tak koupil od typa z RS Oct II světla a teď bádá nad zapojením když už konečně za nekřesťanské prachy sehnal konetory. Na světlech je 10ti pin konektor (f podstatě 12ti pin, ae 2 jsou vynechaný) + na jednom světle je ještě nějaký 4pin. Moc Vás prosím o radu jak to tam zapojit, neboť já už jsem bezradný :( 2 dny hledám na netu zapojení a furt nic, co by pomohlo.

Na Forum.skoda se kuli tomu teda za 4 kila registrovat nechci, když jde o jednorázovou záležitost, proto mi nepomohou ani odkaty na toto forum.

Předem díky za jakoukoliv radu :)
Q
světla z O2 na O1?? jak je tam chceš dostat když jsou uplně jiný tvarem a jde o uplně jinou elektriku která je ovládá to auto je uplně něco jinýho jde o jinou generaci nebo myslíš O1 ale po faceliftu? tak jako tak sis spíš naběhl já osobně bych se do toho vubec nepouštěl je to nevděčná práce a schema Ti sežene jedině někdo kdo má přístup na originál příručky
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

QardiaQ
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2009 14:19

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od QardiaQ »

Zdravím, no je to rok 00, takze by to mela byt ta po faceliftu ne ? S pridelanim si starosti nedelam, to je f poho. Jen to zapojeni no :)

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od notobi »

QardiaQ píše:Zdravím, no je to rok 00, takze by to mela byt ta po faceliftu ne ? S pridelanim si starosti nedelam, to je f poho. Jen to zapojeni no :)
tak to ale neni dvojková Octavie ale jedničková po Faceliftu Škodovkou přejmenovaná na Tour
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

QardiaQ
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2009 14:19

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od QardiaQ »

No tak dobře, tak je to jedničkovej facelift ale světla jsou z dvojkové Octavie.
Ale koukám, že ani zde se nedopídím ničeho rozumného.
I tak díky
Q

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od notobi »

QardiaQ píše:No tak dobře, tak je to jedničkovej facelift ale světla jsou z dvojkové Octavie.
Ale koukám, že ani zde se nedopídím ničeho rozumného.
I tak díky
Q
sotva budou z dvojkový to je uplně jiný auto jiný světla nejen tvarem ale to nemá smysl řešit pro tebe je to stejně tak jak řikáš ty to je jako mluvit do dubu :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Bravo
Příspěvky: 35
Registrován: 13.07.2009 12:48

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od Bravo »

QardiaQ píše:Zdravím, no je to rok 00, takze by to mela byt ta po faceliftu ne ? S pridelanim si starosti nedelam, to je f poho. Jen to zapojeni no :)

Není to úplně k tématu, ale že je to rok 00, nic neznamená. Sám jsem nedávno O I kupoval a zjistil jsem, že kolem roku 2000 sjelo z linky spoustu mezitipů, tj. původní exteriér, ale interiér faceliftový apod. Takže rv. může být cokoli

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zapojení Xenonů z Octavie II do Octavie 1

Příspěvek od milhausek »

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“