předělání zadních světel na facelift??

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
drabek.p
Příspěvky: 1
Registrován: 11.03.2010 14:13

předělání zadních světel na facelift??

Příspěvek od drabek.p »

zdravím,

má někdo zkušenost ,že měnil z první generace okrávky světla na facelift?
Když vyměním zadní lampy a ten mezi kus pod nimy ,bude vše sedět,nebo se to musí i z nárazníkem??

Díky peca

VENGLOUS
Příspěvky: 1
Registrován: 11.03.2010 20:05

Re: předělání zadních světel na facelift??

Příspěvek od VENGLOUS »

Jestli nechceš měnit nárazník nemusíš.Dá se to upravit podle nových krytek ;)

dholubar
Příspěvky: 1
Registrován: 27.03.2010 06:56

Re: předělání zadních světel na facelift??

Příspěvek od dholubar »

Ahoj, vcera jsem se pustil take do vymeny svetel a narazil jsem na ten samý problém. Jak se ti to podarilo vyresit? Díky.

peter.BA
Příspěvky: 1
Registrován: 26.04.2010 08:37

Re: předělání zadních světel na facelift??

Příspěvek od peter.BA »

drabek.p píše:zdravím,

má někdo zkušenost ,že měnil z první generace okrávky světla na facelift?
Když vyměním zadní lampy a ten mezi kus pod nimy ,bude vše sedět,nebo se to musí i z nárazníkem??

Díky peca
Pred rokom ma jedna dodavka sejmula odzadu pri odbocovani, tak som bol nuteny vymenit zadny naraznik a az pri tom som zistil, ze faceliftove svetla su asi o 10 -15 mm (uz si nepamatam kolko presne) vyssie ako tie stare. "Novy" naraznik, ku ktoremu som sa dostal bol predfaceliftovy, takze som bol postaveny pred podobny problem, ktory som nakoniec vyriesil tak, ze som z tej podsvetlovej plastovej listy (asi 5 cm vysokej), ktora sa da od naraznika samostatne oddelit (ale myslim, iba ked je zveseny), odpilil ten kusok (z jeho hornej hrany), ktory mi branil v osadeni mojich pofaceliftovych svetiel. Nie je to asi ako z vyroby, ale na to, aky som antitalent automechanik ... je to velmi blizko originalu :-)!!!


Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“