Jak odemčit zadní dveře???

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od Kony777 »

Nevite jak otevřít zadní dveře,nereagují z venku a ani zevnitř odřezal jsem tapec a zkoušel tahat za lanko,ale ani to nepomohlo. :?: central funguje ale otevřou se všechny dveře ale ty jedny jsou furt zamčené co stím???

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od notobi »

koukni do pruchodky jak vypadá elektrika a ještě pokud máš el stahování oken jak vypadat konektory ve svorkovnici u motorku stahování okna pokud nikde nenajdeš problem budeš muset rozbít zámek centrálního zamykání a odSAFEovat ho jinak se neodemkne
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

navsteva_z_koncernu
Příspěvky: 4
Registrován: 21.05.2010 16:07

Re: Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od navsteva_z_koncernu »

Teď jsem to řešil na mojí....zasefovaný a když jsem sundal tapec a konektor od motorku na okna tak byl jeden pin urezlej...ale od toho motorku vede k zámku vedení kabelů a žlutej s šedým ovládá zámek...tak jsem kabely prřerušil, vzal autonabíječku a hele zámek se krásně odemk...takže to můžeš zkusit takhle

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od Kony777 »

A můžeš mi na to poslat nějaké schéma já nevím jak to myslíš předem děkuji!!!!

navsteva_z_koncernu
Příspěvky: 4
Registrován: 21.05.2010 16:07

Re: Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od navsteva_z_koncernu »

normálně když sudáš tapec, tak přímo od toho zámku vede svazek vodičů, v něm najdeš ten žlutej a šedivej...nějak inteligentně je přerušíš, no oholíš konce co vedou do zámku a připojíš na ně nějakej zdroj 12V...teď nevím co na kterej, ale to je celkem jedno tam se nemůže nic stát když to připojíš obráceně (znova budeš jakoby ten zámek zamykat, taky jsem se napoprvé netrefil a zamykal jsem). škoda že jsem ic nefotil, asi by to trochu pomohlo...mě už to od soboty funguje zase na dálku, ale byl to celkem porod, protože jsem měl vyrezlej jeden pin u motorku stahování oken....

navsteva_z_koncernu
Příspěvky: 4
Registrován: 21.05.2010 16:07

Re: Jak odemčit zadní dveře???

Příspěvek od navsteva_z_koncernu »

schema tu mám ale asi k ničemu nebude...ja staženej myslím, že odsud, už ho někde někam sem dával
Přílohy
ZAMEK.jpg

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“