Rapid-klimatizace

2012 ... Nová Škoda Rapid

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Lešek
Příspěvky: 3
Registrován: 17.10.2019 06:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Rapid-klimatizace

Příspěvek od Lešek »

Zdravím,mám problém se zapínáním klimatizace.Pokud mám klimatizaci vypnutou před nastartováním tak po nastartování klimatizace nefunguje.AUTO spíše topí.Musím vypnout motor,zapnout klimatizaci nastartovat a vše funguje.Takže klimatizace musí být pořád zapnutá což mě nevadí.Akorát bych rád věděl v čem je problém když ji během jízdy vypnu tak už nenaběhne.Musím zase vypnout klíček,zapnout klíč a vše funguje.

Odpovědět

Zpět na „Rapid“