Rapid-klimatizace
Rapid-klimatizace
Zdravím,mám problém se zapínáním klimatizace.Pokud mám klimatizaci vypnutou před nastartováním tak po nastartování klimatizace nefunguje.AUTO spíše topí.Musím vypnout motor,zapnout klimatizaci nastartovat a vše funguje.Takže klimatizace musí být pořád zapnutá což mě nevadí.Akorát bych rád věděl v čem je problém když ji během jízdy vypnu tak už nenaběhne.Musím zase vypnout klíček,zapnout klíč a vše funguje.
