Zdravím,
Potřeboval bych poradit. Mám Scalu 1.6 TDI 85Kw se šestikvaltem. Již dlouhou dobu se ozývá z pod pravého předního kola nepříjemné chrastění při volnoběhu bez spojky. V autorizovaném servisu mi sdělili, že to je běžný projev. Měl jsem za to, že je to vypínací ložisko spojky, než mi známý ložisko vyměnil, přičemž to původní se jevilo jako naprosto zdravé. Ještě zjistil, že nemám dvouhmotu, ale jednohmotu. Chrastění samozřejmě přetrvává a obávám se, že se jedná o převodovku. Děje se to převážně za tepla, někdy více, někdy méně. Nájezd mám 113tkm, ale dělá to již od nějakých 40km. Mate s tím někdo zkušenost? Budu rád za každou radu.
Děkuji.
Scala 1.6 TDI
2019 -
Přejít na
- SKODA FORUM
- ↳ Club & Web
- ↳ Pokec & Zábava
- ↳ Akce & Srazy
- ↳ Novinky & Tiskové zprávy
- Členská sekce
- ↳ Přehled partnerů a výhod
- Klubová poradna
- ↳ Povinné ručení & pojištění & úřady
- ↳ Povinná ručení - POV
- ↳ Havarijní pojištění - KASKO (HAV)
- Škoda Auto
- ↳ Servis & Pomoc & Tuning
- ↳ Elektromobilita + CNG a LPG
- ↳ Favorit / Forman
- ↳ Felicia
- ↳ Fabia I
- ↳ Motory
- ↳ Podvozek a kola
- ↳ Interiér + eletro
- ↳ Exteriér + styling
- ↳ Ostatní
- ↳ (NE)jen moje Fábia
- ↳ Fabia II
- ↳ Fabia III
- ↳ Octavia I
- ↳ Motory
- ↳ Podvozek a kola
- ↳ Interiér + eletro
- ↳ Exteriér + styling
- ↳ Ostatní
- ↳ (NE)jen moje Octavia I
- ↳ Octavia II
- ↳ Motory
- ↳ Podvozek a kola
- ↳ Interiér + eletro
- ↳ Exteriér + styling
- ↳ Ostatní
- ↳ (NE)jen moje Octavia II
- ↳ Octavia III
- ↳ Superb
- ↳ Rapid
- ↳ Scala
- ↳ Karoq
- ↳ KAMIQ
- ↳ KODIAQ
- ↳ Roomster
- ↳ Yeti
- ↳ Citigo
- ↳ 105, 120, 130
- ↳ 100, 1000
- Bazar
- ↳ Nabídka
- ↳ Náhradní díly a doplňky
- ↳ AutoBazar
- ↳ Kola & Pneu
- ↳ Auto-Hifi
- ↳ Ostatní díly a bazar
- ↳ Auto slevy
- ↳ Zdarma / Vyměním / Práce
- ↳ Služby
- ↳ Poptávka
- ↳ Ukradené
- Ostatní
- ↳ VW Club
- ↳ SEAT CLUB
- ↳ Do 18ti let nepřístupné!
- ↳ Encyklopedie
- ↳ Obecné
- ↳ Zkratky & značky & označení
- ↳ Postupy & Úpravy & Technologie
- ↳ Pneumatiky & kola
- ↳ Maziva & oleje & kapaliny & náplně
- ↳ Pravidla
- ↳ Modely Škoda
- ↳ 1000 & 100 & 105 & 120
- ↳ Favorit
- ↳ Felicia
- ↳ Fabia
- ↳ Octavia
- ↳ Rapid
- ↳ Superb
- ↳ Roomster
- ↳ Yeti
- ↳ UP
- ↳ Citigo
- ↳ Koncepty
