Chcete dopřát svému autu tu nejlepší možnou péči? Nezapomeňte na poctivé čištění

Co se děje kolem Škoda-Auto.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 123
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Chcete dopřát svému autu tu nejlepší možnou péči? Nezapomeňte na poctivé čištění

Příspěvek od admin »

Pro někoho je automobil jen prostředek, díky kterému se dostane z bodu A do bodu B. Spousta lidí jej však vnímá jako svého plechového mazlíka, o něhož se pravidelně starají a udržují ho ve špičkovém stavu. Není to jen o pravidelném servisu a opravách, nýbrž i o údržbě laku a pěkném vzhledu. Jak na to?


Čistota prodlužuje životnost


Poctivé a pravidelné čištění prokazatelně zvyšuje životnost vašeho plechového parťáka. Suchý lak bez zbytečných nečistot má mnohem menší šanci na to, že začne podléhat rzi. Podobná situace platí i pro poklice a další součásti vozu. Přesně proto nesmíte zapomínat na celou řadu šikovných prostředků, s jejichž pomocí stoprocentně ochráníte veškeré materiály.

Základem jsou tekuté stěrače, které vytvoří neviditelnou vodoodpudivou vrstvu na skle. Snadno tak získáte lepší přehled při řízení v silném dešti nebo sněhu.

Za zmínku rozhodně stojí i kvalitní nano vosk na auto, případně keramická ochrana laku. Tyto šikovné pomůcky perfektně odstraní mikroskopické nečistoty a vytvoří ochranný povlak na všech materiálech. Ten odolává dokonce i UV záření (jeho dlouhodobé působení způsobuje ztrátu barvy i lesku).


Moderní technologie


Posledním dílkem skládačky je nano autošampon. Co dokáže? Je skvělým prostředkem jak pro ruční, tak i vysokotlaké čištění. Poradí si s odstraněním malých nečistot, zatočí s agresivní mastnotou i silně ulepenými plochami.

Neztrácejte čas nakupováním nekvalitních prostředků a raději se rovnou spolehněte na certifikované a léty ověřené pomůcky. Ty si snadno objednáte online během několika málo kliknutí myši. Mrkněte se na internetové stránky e-shopu Nasucho, kde najdete profesionální autokosmetiku za příznivé ceny. Nezáleží na tom, jestli chcete vyčistit lak, plastové díly či třeba sedačky.
autošampon_2-e1571671131761.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“