Dětská elektrická bugina je skutečnou hračkou snů

Co se děje kolem Škoda-Auto.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 124
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Dětská elektrická bugina je skutečnou hračkou snů

Příspěvek od admin »

Máte pocit, že žádná hračka vaše děti ještě skutečně neuchvátila? Nejspíš jste jenom doposud nesáhli po té správné. Velkým hitem mezi hračkami jsou elektrická autíčka pro děti.

Dětská elektrická autíčka dnes patří mezi top hračky. Málokteré dítě neuchvátí možnost řídit zmenšeninu skutečného auta. Ať již je to zmenšenina toho rodinného, vysněné autíčko vašeho kluka, nebo třeba pocit svobody a dobrodružství nabízející dětská elektrická bugina.

Autíčka jsou technologicky stále dokonalejší. Pořídíte ta pro menší, ale i větší děti, nebo elektrická autíčka pro dvě děti. Výdrž baterií je již velice slušná a údržba a nabíjení monobaterií bezproblémové.

Stojí dražší hračky za to?
Pro dítě jsou hračky velice důležité. Rozvíjí jeho schopnosti, formují zájmy, ale i charakter dítěte do budoucna. Dítě však nepotřebuje přehršle hraček. Spíše hračky kvalitní, kreativní a pak ty, které jej dostanou ven na čerstvý vzduch. Právě takovou hračkou je elektrické auto pro děti. Už nebudete muset své dítě nutit chodit ven. O pobyt na čerstvém vzduchu bude mít zájem samo. Krásná elektrická autíčka jsou skvělou investicí do zdraví a rozvoje našich dětí.

Vybrat autíčko je těžké, protože fascinují všechna
Jak vybrat elektrické autíčko pro dítě? Především se řiďte věkem dítěte. Jaké autíčko vyberete podle designu, je pak na vás i na vašem dítěti. Pokud chcete, aby se v něm proháněl po zahradě u domu nebo na chalupě, oblíbené jsou elektrické traktory pro děti. Do městských parků vyberte některý z modelů moderních městských vozidel, případně zmenšenin SUV. Fotogenicky pak působí pořídit si zmenšeninu vašeho rodinného auta.

Elektrická autíčka pro holky i pro kluky
Nedělte hračky na ty klukovské a holčičí. Nechte dětem volbu bez toho, abyste je ovlivňovali. U elektrických autíček platí, že jde o hračku univerzální, jak pro kluky, tak pro holky. I když se vaše holčička běžně s autíčky nehraje, ani je nemaluje, elektrické autíčko a jízdu v něm si okamžitě zamiluje. Pokud navíc koupíte elektrické autíčko všem sourozencům, bude zábava ještě větší.
buggy2.jpg
buggy2.jpg (130.8 KiB) Zobrazeno 4731 x

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“