Povinné ručení bez mučení, jednoduše online

Co se děje kolem Škoda-Auto.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 104
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Povinné ručení bez mučení, jednoduše online

Příspěvek od admin »

Snad každý motorista už někdy stál před rozhodnutím, jaké pojištění pro své vozidlo vybrat. O nutnosti sjednání povinného ručení za nás sice rozhodl zákon, i tak ale máme možnost vybrat kde a za jakých podmínek si povinné pojištění svého vozidla uzavřeme.
Top-Pojisteni-Povinne_ruceni_nehoda.png
Top-Pojisteni-Povinne_ruceni_nehoda.png (475.69 KiB) Zobrazeno 3981 x


Proč vlastně povinné ručení?


Úkolem povinného ručení je pokrýt případné škody způsobené pojištěným vozidlem na majetku nebo zdraví dalších osob. Škody, které si způsobíte na svém vozidle, nejsou z tohoto pojištění pokryty. Limity pojistného krytí jsou definovány v milionech Kč a rozděleny na dvě položky, na zdraví a na majetek. A právě limity krytí by pro nás měly být tím hlavním ukazatelem, podle kterého vybírat povinné ručení.


Povinné ručení snadno a rychle? To je TOP!


Doba jde stále kupředu a ani v oblasti pojištění tomu není jinak. U povinného ručení rozběhla pomyslnou revoluci společnost Top-Pojištění.cz, když už v roce 2005 spustila vůbec první srovnávač povinného ručení na internetu. A právě online kalkulátor je řešením, jak ušetřit při výběru a sjednávání pojištění nejen peníze, ale i spoustu času.

Věděli jste, že s Top-Pojištěním.cz:
• Ušetříte až 67 % na ceně povinného ručení.
• S námi ušetří až 85 % řidičů.
• Povinné ručení sjednáte během několika málo minut.
• Vše vyřešíte online, nikam nemusíte, není třeba podpis, vše obdržíte e-mailem a potvrdíte zaplacením.


Jak na to?


Úplně jednoduše! K ruce si připravte ideálně velký technický průkaz vozidla, kde najdete všechny pro kalkulaci potřebné informace, pohodlně se usaďte k počítači, případně tabletu nebo chytrému telefonu a můžete začít porovnávat. Kalkulačka povinného ručení je přehledná a tak vás snadno provede celým procesem výběru i případného sjednání. Pro zobrazení nabídek stačí zadat jen pár základních údajů o vozidle a pojistníkovi a hned máte před sebou graf s přehledným srovnáním nabídky jednotlivých pojišťoven a jejich produktů. Porovnání je seřazeno vzestupně podle ceny, nicméně pro detailní porovnání vidíte i výši limitů jednotlivých produktů, zvolit si můžete, zda máte zájem o nižší či vyšší limity, do kalkulace zahrnout případná doplňková připojištění nebo třeba i vybrat frekvenci platby. Zvládne to opravdu každý!


A co dál?


Máte vybráno? Pak stačí svůj výběr potvrdit tlačítkem „Koupit“ a stejně jako doposud pokračovat i se sjednáním pojištění, kdy budete vyzváni k doplnění podrobnějších informací o vozidle a pojistníkovi, případně vlastníkovi, pokud se od pojistníka liší. Povinné ručení online vzniká úhradou pojistného, kterou můžete rovnou provést online platební kartou, případně ve stanoveném termínu příkazem k úhradě podle platebních údajů uvedených v e-mailu. E-mail obdržíte ihned po sjednání pojištění a najdete v něm mimo jiné i zelenou kartu, stačí si ji vytisknout.
Top-Pojisteni-povinne-ruceni-online-kalkulacka.png
Top-Pojisteni-povinne-ruceni-online-kalkulacka.png (118.89 KiB) Zobrazeno 3981 x

Čas jsou peníze! Pokud chcete ušetřit oboje, využijte online sjednání povinného ručení!

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“