Repase řízení Škoda - pouze TOP kvalita

Co se děje kolem Škoda-Auto.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 101
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Repase řízení Škoda - pouze TOP kvalita

Příspěvek od admin »

Repasované řízení skladem? Není to hloupost.


Vykoupili jsme od zákazníků stará rozbitá řízení a postupně sestavili sklad repasovaných řízení. Díky tomu máme ta nejčastěji objednávaná řízení doslova v regálu. V případě zájmu zákazníka šáhneme do regálu a ihned odesíláme již repasované řízení. K zákazníkovi následně pošleme dopravce pro řízení staré a opět si jej repasujeme na sklad. Díky našemu postupu dokážeme zkrátit dodací lhůty a čekání zákazníků na minimum.

Repase řízení v TOP kvalitě


Repase řízení je naprosto jednoduchá věc, ale záleží na přesnosti a preciznosti jednotlivých postupů. Jednoduše se řízení otevře, vyčistí, vybrousí a vymění se všechny díly, které podléhají opotřebení. Prakticky se jedná o velmi precizní strojařskou práci. Vše musí sedět s naprostou přesností a precizností. Jenom tak je možné dosáhnout kvality srovnatelné s novým řízením.

U kvalitní repase to nekončí. Autoservis musí také odvést svojí práci.


Demontáž řízení znamená vytažení řízení z vozidla a opětovnou montáž do vozidla. Povinnou součástí montáže je důsledná geometrie, která nese i výměnu potřebných částí jako jsou čepy a další opotřebené částí. Proč se mění? Jednoduše nejdou povolit.

Modely Škoda auto nejsou vyjímkou. Dochází zde k vadám řízení stejně často jako u jiných modelů. Velmi častým příkladem je řízení Škoda Fabia 1 a nebo řízení pro Škodu Octavia 1. Nelze říct, že by tyto modely dostali do vínku špatné řízení. Spíše se jedná o vady vzniklé stářím a opotřebením komponent v důsledku věku.

Rádi se postaráme o provedení repase řízení Škoda pro Vaše auto.
Kontaktní údaje:
mobil.: 770 190 500
email.: petr.fiser@autokluby.cz
https://repaserizeni.cz/45549-skoda


komponenty.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“