Speciální edice kožených opasků s motivem vozů z Mladé Boleslavi

Co se děje kolem Škoda-Auto.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 104
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Speciální edice kožených opasků s motivem vozů z Mladé Boleslavi

Příspěvek od admin »

Speciální edice kožených opasků s motivem vozů z Mladé Boleslavi

Pro každého správného chlapa je auto nejen dopravním prostředkem pro přesun z bodu A do bodu B, ale i vyjádřením jeho životního stylu. Stejně tak je tomu i s opaskem.

Kvalitní opasek vyrobíte pouze z kvalitní kůže


Luxusní opasky vyrábíme od roku 1996 z pravé české hovězí usně zpracované tak, aby opasek vydržel denní nošení a neztratil po dlouhou dobu barvu a pevnost, tak jak tomu bývá u levných výrobků z Asie. Proces zpracování kůže si ověřujeme důkladným testováním ve zkušebně ITC Zlín. Opasky získaly certifikát kvality na základě, kterého dodáváme opasky i pro Policii ČR. Šířka pásků je ideálních 35 mm. V nabídce jsou i opasky do riflí šířky 40 mm. Délku si můžete po vybalení z krabičky jednoduše zkrátit na váš ideální rozměr.
93 - Model RAPIDUS_2.jpg

Přezka opasku ze speciální slitiny zinku


Maximální důraz klademe na provedení přezky. V této speciální sérii opasků jsme jako materiál přezky zvolili unikátní zinkovou slitinu s povrchovou úpravou starostříbro. Upevňovací mechanismus koženého opasku jsme vyvíjeli a testovali několik let a díky němu je přezka pevná a pohodlná pro regulaci délky opasku. Ruční patinace přezky dělá z každého kusu originál. Matný finiš dodá eleganci a praktičnost.

Světlomety vozů jako inspirace a designový prvek


Tématem této edice opasků jsou české vozy – lépe řečeno design jejich světlometů, které zdůrazňují “tvář” každého vozu. Detaily dělají veliké věci. V tomto duchu jsou navrhovány všechny výrobky s maximálním důrazem na kvalitu a hloubku detailu. Přezky byly navrženy, aby svojí elegancí a rysy nenápadně souzněly s každým modelem vozu. Moderní design, který se nevtíravě hlásí k českým vozům neurazí ani při civilním nošení opasku.
99 - Modelka SUPERBUS combi_2.jpg


Páskem to ale nekončí: Luxusní klíčenka a krabička jako bonus


Opasek je samozřejmě i skvělým dárkem a my jsme mysleli i na tento fakt. V luxusní pevné papírové krabičce najdete kromě precizního opasku i stylovou kovovou klíčenku odpovídající zvolenému typu vozu (Octavus, Fabius, Karokus, Rapidus, Superbus, Yethyus). S naším designovým setem opasku a klíčenky můžete v klidu a sebevědomě vyrazit na cesty!


Naše opasky si můžete prohlédnout a nakoupit na firemním e-shopu www.darking.cz
103 - Model YETHYUS_2.jpg
101 - Model KAROKUS_3.jpg
97 - Modelka OCTAVUS FL_4.jpg
91 - Auto FABIUS.jpg
91 - Model FABIUS_2.jpg
95 - Auto OCTAVUS combi.jpg
97 - Model OCTAVUS FL_1.jpg
99 - Model SUPERBUS_1.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“